Bir Unbiased Görünüm Diş eti kanamasına ne iyi gelir

osmann Neden diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam yanıt vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap olduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yaşadık çekerken dışı aldıktan sonrasında kokde iltahap gördü özür diledi 24 yasında farklı bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök bâtınerde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun utanmaünden amaliyat oldum peki ben size sorayim biz dişciye korkmadan nasıl gidelim??

Handan Merhaba yıllrdır çürük olan ve daha çok karıninden çürük diş etleri çıkmaya sarrafiyealayan, yavaş bir buke fail bir dişim vardı.. Zaman çektirdim.. Doktorun söylediği dereceıyla diş çıktı kurtarılacak durumda bileğilmiş.

Diş hekiminiz röntgen ve bir makule sağaltma metodları ile apseli diş bölgesinin tşhisini yapacaktır.

18 yaşındaki Kızımı bir diş hastanesine götürdüm, Dişte iltahab ve damakta şemeklik vardı. İlhablı dişe kanal tedavisi uygulanmaz antibiyotik mi vereceksiniz dedim, yasak bir şey gerçekleşemez dedi, hat tedavisine başladı, 15dk. sonrasında kızım bağırıp ağlamaya temelladı, duyum yitimi başüstüneğu halde iltihablı mıntıka uyuşmamış yayımcı, berenarı elan devam etti ve palyatif dolgu ile kapatıp, bir endodontistin görmesi geçişsiz dedi.

Mütehassıs hekim Yaralarınızı görmem gerek dişinizle alakalı de kabil yalnız olmayabilirde bunun dâhilin kontrol olmalısınız. Ayrıca dişinizde iltihaplanma var ise mutlaka tedavisini yapmış oldurınız.

serpil Merhaba hocam benim on disimin tam altinda devir devir iltihaplar olusuyordu. Rahatsiz oldugum icin onlari sıktım patlayip dağıldı.

seyfi Merhabalar, kırılmış olan dişim midein doktorum official statement hat tedavisi önerdi. tedaviye mebdeladık ve sonrasında apse gelişti. tedaviye mirlamadan önce antibiyotik almama mukabil apse dahada gelişerek çenemden dudağıma denli doldu. elan sonrasında şırınga tedavisiyle beraber antibiyotik almaya devam ettim.

çağatay Merhaba.Ben hat tedavisi görmekteydim ve bir aydır bitmedi kök ölmedi sebebi öne sürülerek. en ahir o review dişim apse evet ve çok kötü dertyor.

Bisey cikti az buçuk buyuk bogazlarina denli agri yapiyo hastaneye gitcez amma dis iltihaplanmasi boylemi oluto

ali kizil Hocam merhaba ben dislerime kopru yaptirdim ama sonrasinda dislerm apse halletmeye damaga vurmaya basladi apse yapio yuzumde de sislik meydana gelmeye basldi ne yapmam gerekiyo yardimci olabilirseniz cok sevinirim .Tesekkur ederim

Murat Hekim on front page eş merhabalar üst bölgedeki azı dişim apse yapmış durumda iltihaplanmalar var. Bu ağrılar sağ boşluküme yardım yapar mı ? Çünkü sağ boşlukümde vecalar oluşhamur saksıladı.

Mahir hekim Sağlam kontrol edilmeli ve kesinlikle amma kesinlikle apse yapaan dişleriniz acil iyileştirme görmelidir. Bu perese yayılacak ve kist oluşturacaktır. Niçin bu derece ihmal ediyorsunuz.

Uzman doktor Esasen bu zamana derece geç kalmıssınız. Apse olmuş bir haftaya denli sonuçlanacaksa bekleyin ama bunu uzatmayın..

Diş hitit ve diş ortada oluşan apselerde tedavi ise öncelikle kesim temizlenir ve iltihabın muhtevai münhalşeşlır. Henüz sonrasında apse gene nüksetmeyecek şekilde diş etleri ve dişin kök yüzeyleri arındırılarak temizlenir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *