Düşünceler Hakkında Bilmek dis eti kanamasi kanser

Spesiyalist doktor Dilek ederim geçmiş olsun.. Balkılarınız oluşursa doktorunuza sormaya ve burada sormaktan çekinmeyiniz.

Bilirkişi doktor Doktorunuza güvenin röntgen filmi ile dişinizin durumu görülmektedir. Doktorunuz lazım tedaviyi uygulayacaktır.

ilknur 3-4 gün önce hat tedavisi binaldı disime suanlik disimde palyatif dolgu var. Fakat tedaviden sonra bogazimda iltihapli gedik kabil birnesne oluştu. Etrafı kırmızı ve yutkunurken inciticiyor. Neyden kaynaklaniyo olabilir ?

Bilirkişi doktor Doktorunuzun önerilerinin dışına çıkmayınız. Antibiyotik otlarınızı kullanmaya devam ediniz.

meliss Merhaba benim disim ilk agridi sonrasında yanagim sisdi ve hat tedavisi yahut cekim islemimi olcak cunku istemiyorum

Apseli bölgenin etkisi diş apsesi tedavi edilene derece sürer. Bu sürede diş ve kemikler erimeye devam edecektir. Tedavi edilmez ve tedaviye geç kalınırsa diş kaybedilebilir.

Diş apselerinin oluşmaması bâtınin muhtıra diş bakımınızı ve makul aralıklarla diş hekimi kontrollerinizi boşlama etmeyiniz. Diş hekiminizin vereceği talimatları birebir uygulamaya özen göstermelisiniz.

sevgili ekerl Doktor satma merhaba benim disim 2 yıl once kanal tedavisi evet 2 sene sonrasında agrıferment basladı aynı doktora gittim disimi actı dha sonra disim sisti disime biseyler yoğunp duruyo her gittigmde kutuda sodyum yazyodu galiba dha snra sislik apseymis indi lakin hala hekim bna antibiyotk vermedi nerdeyse 2 kamer evet disim ack geziyorm bikackere gecici kapattı gene sismeye baslaynca actı disimi suan ack disim amma gene sisti agrıda var sizce dogrumu navigate to these guys yapyo yoksa degistiryik mi doktorumu

nermin .erhaba hocam ben dislerime dolgu bitanede hat yedavisi yaptirdim simdi sol üst ve zir disim alttaki hat tedavili ve sagalt disim agiriyor hic bir sekilde bisey yiyemiyorum simdi cektirmeyi düşünüyorum bu uc diside siz ne onerirsiniz

April Hekim satma merhabalar benim bir dişimin kök bölgesinde apse oluştu. Baloncuk şeklinde hekim kök bölgenin çekilmesi çıailelması icap ettiğini söylemiş oldu.

Hazal Hekim eş merhabalar dişimde çürüme vardı. Doktorum bana hat tedavisi olmam icap ettiğini söylemiş oldu. Kanal tedavisine sarrafiyeladık fakat eksik kaldı.

Mütehassıs doktor iltihaplı diş ortadan kaldırıldıktan sonra müdafaaname sistemi enfeksiyonu ortadan kaldırır

hilal dişime takribî bir dis eti kanamasi kanser sene önce kanal tedavisi bünyeldı ancak aradan dü kamer geçmeden o dişimde bir kırılma evet ve dişimin içi oyuk gibi oldu çizmek yediğim dönem çiğneme esnasında dertma oluyo dişlerimi birbirine bastıramıtefsir ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim

Spesiyalist hekim Niçin hiç diş hekimine gitmeyi denemediniz. Bölgede herhangi bir çürüme var mı ? İltihapların oluşumu devam see ediyor mu ? Diş hekiminiz mevzu için sizi bilgilendirecek ve lüzumlu iyileştirme yöntemlerini esaslatacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *