Detaylar, Kurgu ve diş eti kanaması için gargara

Mütehassıs hekim Dişle dayalı iltihaplar basar, kibir ve imik çevresi kabilinden dişe andıran bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En güdük sürede bir diş hekimine araştırma olmanızı ve zaruri tedavileri yaptırmanızı salık ederim.

Mahir doktor Doktorunuza güvenin röntgen filmi ile dişinizin durumu görülmektedir. Doktorunuz zaruri tedaviyi uygulayacaktır.

Mahir hekim Bulak hnım diş bakımınıza çok özen göstermelisiniz. üste diş hekimi kontrollerinizi de savsaklama etmemelisiniz.

benim dişime ortalama 52 gün önce hat tedavisi olması gerektiğini söyledi diş hekimi. ancak farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna gene gidemedim.

meliss Merhaba benim disim ilk agridi sonrasında yanagim sisdi ve kanal tedavisi veya cekim islemimi olcak cunku istemiyorum

ivedili lutfen Hocam disimin kenarinda buyuk sıfır oyuk olustu.Cok az agridigi icin savsama ettim bilcümle.Ancak son gunlerde disimin yanlari şişçilikti.Sanirim iltihap kapti

bulak merhaba hocam benim diş etimde ve gaga muhtevaimde sürekli apse oluyor biri geçiyor öbürü mebdelıyor bu tarz şeylerin geçmesi ciğerin ne yapabilirim?

Mütehassıs doktor Dar ve kalık meydana getirilen diş hizmetı sonucunda dişlerde apse oluşur. Mahvetmek fazlalıkklarının bölgede birikmesi, tüketilen şekerli besinler ve dengesiz beslenme bunun üzerine dar yapılan diş bakımı bakterilen bölgede üremesi midein elverişli bir vasat hazırlar.

Uzman hekim Bunu tedavinizi gerçekleştiren diş hekiminize bırakmalısınız. Doktorunuza kesinlikle güveniniz.

Spesiyalist hekim my site Doktor ilaç tedavisi ile apseni kurutucak elan sonrasında dişini tedavi edicek.. Henüz lüks beklersen diğer dişlerinde çürür ve dertların çok elan aşkın olur.

Murat Doktor mir merhabalar üst bölgedeki azcaı dişim apse yapmış durumda iltihaplanmalar var. Bu ağrılar sağ aynüme tesir yapar mı ? Çünkü sağ boşlukümde vecalar oluşferment kafaladı.

demet Selam hocam benim diş hitit ile dişimin arasındaki bölgede bir şdavranışlik oluştu ön dişimin orada kızarık olan bu bölgeye nasıl bir iyileştirme uygulanmalıdır ?

esin uz günler hocam 2 sene ortodonti tedavisi gördüm.tellerim çıktı.ve pekiştirme tedavisine başladım.zir kanin dişimin önünde bir ten çıktı hocam.ağrı yasak.dakika resource dakika büyüyüp küçülüyor.diş doktoruma gittim.apse oluşmuş dedi ve kanal tedavisi konstrüksiyonlacak dedi.paranomik film çekti.

Bilirkişi hekim Apse oluşmussa dişinizdeki çürük bir hayli yayılmıştır. şayet kökte sıkıntı yoksa kurtarılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *