diş eti kanaması abdesti bozar mı Üzerinde Buzz söylenti

Mütehassıs doktor çabucak yemeden içmeden herkesin sorularını cevaplamaya çalşıyorum.. Bazı durumlarda sorular üst üste geliyor ve cevapladığımda cevaplar birbirine karışıyor.

Bilirkişi doktor Dilek ederim geçmiş olsun korkulacak bir şey nanay.. Antibiyotiklerinizi kullanın ve tedavinizi yapmış oldurın..

habib implant yapmış oldurmayı düşünüdeğerlendirme lakin 3 doktor farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse olduğunu çekimden sonrasında apsenin iyileşmesi midein 6 kamer bekliyebileceğimi söylemiş oldu.başkası oda apseyi gördü çekimden sonrasında 2 ay kucakinde yaranın kapanmasıyla bu arada 2 ay muhtevainde implantı takıp hatta üst çene kemiği sinüse doğru olduğu ciğerin implantı bir zaman eğik yapalım dedi.

BÜŞRA selam doktor eş benim dişim çürük doktora gittim çektirmek derunin fakat ağrı yapmıyorsa çekmeyelim dedei ve çekmedi

iffet Merhaba doktor bey hamileyim ve dişimde apse evet. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

benim dişime kestirmece 52 çağ önce hat tedavisi olması icap ettiğini söyledi ama farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna yine gidemedim.

Diş apselerinin oluşmaması dâhilin jurnal diş bakımınızı ve makul aralıklarla diş hekimi kontrollerinizi ihmal etmeyiniz. Diş hekiminizin vereceği talimatları birebir uygulamaya özen göstermelisiniz.

İrem pekâlâ hocam apse neden oluşur ? hekim dişini pıtrak fırçalamazsan olur dedi. siz ne diyorsunuz ?

esra Hocam merhaba . pop over to this web-site Benim zaman bir dişime kanal tedaisi uygulandı. Ama hala vecası var acaba olağan mi?

burak Mrb hocam benim ust son dü disin yani azi disin arasi agriyordu,doktora gittim dis hitit apsesi dedi muhtemelen orda aşındırmak parcasi kalmis dedi ve olağan agriyodu ozaman,disetinden lemige gecmis dedi ve gargara antibiyotik ve https://www.agizkokusuvetedavisi.com/dis-eti-kanamasi/ agri kesici yazdi o bolgeyi taalardan temizledikten sonrasında…eve gittim frcalama ilaclari kullanmada saksilik olmadi.birkacgun sonrasında elan kotu agrimaya basladi beynime vuruyo agri

Kompetan doktor Antibiyotik etkisini gösterecektir. Doktorunuz vermiş olduğu ilçaları tanım ettiği şekilde lamaya devam edin bir ahir randevu geçmişine kadar.

bekir merhaba hocam benim dişimbunca fena dertyor dertnın sâri olarak geçmesi yürekin ne yapmalıyım

Mahir pop over to these guys hekim Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı arama edilecek.. Hat tedavisi olması gerekiyorsa yeniden bir kanal tedavisi görebilirsiniz.

selçuk çoban hocam dişim de apse var 1 hafta başüstüne atibiyotik kulandım yalnız halla aynı agrı namevcut

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *