diş eti kanaması için gargara Aptallar için

Kompetan hekim Kanal tedavisi ile kurtarılması mümkünse önce kurtarılma için gidilmesi gerekiyor. En son çare olarak diş çekmi mimarilmalıdır.

Uzman doktor Ağrı stoper alabilirsiniz. Aynı zamanda tuzlu gargara yaparak dertların dinmesini sağlamlayabilirsiniz.

Mütehassıs hekim Bulak hnım diş hizmetınıza çok özen göstermelisiniz. Hatta diş hekimi kontrollerinizi de savsaklama etmemelisiniz.

18 yaşındaki Kızımı bir diş hastanesine götürdüm, Dişte iltahab ve damakta şalışverişlik vardı. İlhablı dişe hat tedavisi uygulanmaz antibiyotik mi vereceksiniz dedim, yasak bir şey imkânsız dedi, kanal tedavisine temelladı, 15dk. sonrasında kızım bağırıp ağlamaya saksıladı, duyum yitimi olduğu halde iltihablı nahiye uyuşmamış yayımcı, azıcık daha devam etti ve sâri dolgu ile kapatıp, bir endodontistin görmesi lazım dedi.

ali Selam doktor as. Kestirmece 6 sene önce yaptırdığım hat tedavili dişim Son bir dü aydır apse halletmeye ve dertmaya serladı diş.hekimine gittim baktı düver çekilecek dedi gayrı bi çaresini nanay mu acaba çektirmek istemiyorum

Mahir doktor Kanal tedavisi olmalkaloriız. Eğer kök bölgesinde hasar oluşmussa bu durumda doktorunuz çserpmek yerinde kalır bu panoromik röntgen filmi ile görülebilir. Bu durumda da diş implant tedavisi ile suni bir kök uygulanarak yerine bir diş örgülır.

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 evetşındayım. Çürük bir dişim var ve kesif kesif ümükımda şemeklik oluyor.

çağatay Merhaba.Ben hat tedavisi görmekteydim ve bir aydır bitmedi kök ölmedi my website nedeni öne sürülerek. en nihayetinde o dişim apse başüstüne ve çok kötü dertyor.

hikmet Hocam selam. Benim sol ust dal disimde agri var. Abse yahut 20 lik disimin cikmasindan supheleniyorum. Disimin orda sari bir sislik vardi ve bende o bulanıkği iğneyle patlatip icindeki siviyi cikardim yalnız hala agri devam ediyor ve sislik duruyor ne yapmam gerekir?

Kompetan doktor Hekim sneak a peek at these guys ilaç tedavisi ile apseni kurutucak daha sonrasında dişini sağaltma edicek.. Daha lüks beklersen vesair dişlerinde çürür ve balkıların çok elan çokça olur.

kemal hekime az önce mebdevurdum çürük dişin şeşnda iltihap yayılmış dedi. ancak kendisi çekmedi özge yere gitmemi söylemiş oldu. çürük dişimin yanında ufak bir şustalıklik var iltihap geliyor galiba fiskül diyorlarmış. bu hava önemlice mi ?

Bilirkişi doktor Öncelikle sorunuza geç cevap verdiğim bağırsakin özür dilerim.Dişin çürük kısmına dolmuş olan ”nesiç” dişhitit uzantısı olabilir. Dişhitit diş çürüğü sineindeki havailuğı doldurmuş kabil.Fakat araştırma etmeden mutlak bir şey çıkarmak mümkün bileğilidir.

poyraz Hocam 3 hafta önce doktora gittim 10doltordan 9 hat tedavisi demesine mukabil zenne hekim dolgu yaptı amma tekrar dişim apse yaptı see this sizce nasıl bir konum uygulanır dişime

baskınçuk çoban hocam dişim de apse var 1 hafta oldu atibiyotik kulandım ama halla aynı agrı yasak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *