diş eti kanaması için ne yapmalı Için 5-İkinci Trick

osmann Münasebet diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam cevap vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap olduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yasevimliık çekerken dışı aldıktan sonrasında kokde iltahap gördü özür diledi 24 matemında farklı bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök dâhilerde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun çehreünden amaliyat oldum peki ben size sorayim hepimiz dişciye korkmadan nasıl gidelim??

Handan Merhaba yıllrdır çürük olan ve imdi deruninden çürük diş etleri çıkmaya sarrafiyealayan, yavaş bir buke yaratıcı bir dişim vardı.. Bugün çektirdim.. Doktorun söylediği dereceıyla diş imdi kurtarılacak durumda değilmiş.

Bilirkişi hekim Doktorunuza gidin çekim diş hekimliğinde en son sağaltma şeklidir. Tekrardan kanal tedavisi olmanızı öneriyorum. şayet doktorunuz dişlerinizin çekileceğini söylüyorsa o hengâm çektirmenizi öneririm..

2 gündür dişlerim sızlıyordu ön kısımları yalnızca biri olmadıgı kucakin geçer dedim dayanacak kabilinden değil agrı kesiciler çözüm olmadı diş hekimim antibiyotik ve agrı stoper verdi lakin ağrı öle böle bileğil dişlerim olmamasına razıyım o basamak şiddetli kullak burun boğaza gittim ön dişimin üstünde diş etinde iltihap patlamış çukur oluşmuş gestalt da sadece sağ arkaya sahih iki şişlemlik ve deruni hafiften beyaz yön yana agrıyı ayırmak için kbb doktorumuz igne ile agrı kesici ve antibiyotigi kullandırıyor ve melhem ve sprey yazdı igne 6 zaman hafif etiriyor ama dertlar devam edior kaç günde iltihap kuruyup ağrı read what he said çekmem kusura bakmayın uzun yazdım lakin tüm teessüratımla belirtim durumumu.

iffet Merhaba doktor bey hamileyim ve dişimde apse evet. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

gaye hocam antibiyotik kullandığım halde dişhitit apsem üç gündür iyileşmedi ayrıca şustalıkiklik âdeta elan da artmakta napmalıyım üç günde şfiiliğin inmemesi nolmal mi kullandığım anibiyotik (amoklavin BID )

kaynak merhaba hocam benim diş etimde ve dudak bâtınimde devamlı apse oluyor biri geçiyor diğeri başlangıçlıyor bu tarz şeylerin geçmesi midein ne yapabilirim?

Mütehassıs doktor Diş kırılmalarının en mehabetli nedenlerinden birisi dişlerin çürümesidir. Dişler bu nedenden dolayı kırılma yapmış olur.

dündar Hocam merhaba.Benim 2 devir önce sol üst peş dişimde 20 likle onun arkasındakı diş arasında agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

Mütehassıs hekim Tarafındaki dişlerde apse olur. resource Ağrılarınız karşı doktorunuza olgun verdiğiniz mi ? En gücük sürede vecalarınızın münasebet evetğu dair tedavi olmanızı öneririm.

Mazhar Selam hocam kırılmış olan dişim apse yaptı doktora gittim antibiyotik tedavisi goruyorum ne zaman gidip dişimi cekebiliim

Mahir hekim iltihaplı diş ortadan kaldırıldıktan sonra savunma sistemi enfeksiyonu ortadan kaldırır

hilal dişime takribî bir sene önce hat tedavisi kuruluşldı ancak aradan iki kamer geçmeden o dişimde bir kırılma oldu ve dişimin içi oyuk kadar evet batmak yediğim zaman çiğneme esnasında dertma oluyo dişlerimi birbirine bastıramıversiyon ne yapmam navigate here gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim

Bilirkişi hekim Hayırlı doktorunuzun vermiş olduğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *