En iyi Tarafı dis eti kanamasi kanser

mehtap Slm hocam dü gundur disim agriyor 20 lik disim cikmis fakat agzimdaa yara var yirtik seklinde ve disin cikan yerindede vaf uçuk siskinlik ne yapmaliyim

Spesiyalist hekim Ağrı stoper alabilirsiniz. Aynı zamanda tuzlu gargara yaparak ağrıların dinmesini sağlamlayabilirsiniz.

Agri stoper felan islemiyo hic,ahzima scak bsey rdinde ve durduk yere agridan öluyum sabahi elimde akarsu bardagi sohuk suyla sabaha derece agri basladikca yudumlayarak geciriyorum,sizce bu nedir ben bundan nasl kurtulurum

esra merhaba hekim eş 7-8 aydır dilimde kırmızı yaralar çıkıyor dişimde apse var bundan dolayı çıkma ihtimali varmıdır acaba, tahlillerimi yapmış oldurdım alışılagelen çıktı

Kompetan doktor Öncelikli olarak bir diş hekimine gitmelisiniz. Diş röntgen filminiz çekilecek antibiyotikle iltihap kurutulduktan sonrasında dişinizin durumuna göre dişiniz çekilecek..

Apseli bölgenin tesiri diş apsesi terapi edilene kadar sürer. Bu sürede diş ve kemikler erimeye devam edecektir. Sağaltma edilmez ve tedaviye geç lakırtıınırsa diş kaybedilebilir.

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 yaşındayım. Çürük bir dişim var ve sık pıtrak imikımda şaksiyonlik oluyor.

Mütehassıs hekim Diş kırılmalarının en cesim nedenlerinden birisi dişlerin çürümesidir. Dişler bu nedenden dolayı kırılma yapmış olur.

Bisey cikti beş on buyuk bogazlarina kadar agri yapiyo hastaneye gitcez lakin dis iltihaplanmasi boylemi oluto

nur Merhaba hocam ben18 evetşındayım more tips here bundan4 kamer önce üst cenemin sol 6 ve 7 numaralarinda çürüme gördüm ve savsama etmemek adına ağrı olmamasına karşın bir hekime servurdum. Hekimim röntgene gerek duymadi ve disimde fazla hasar olmadığını söylemiş oldu ve amalgam dolgu yapti.dolgudan sonra disim devamlı agriyordu ve mürtefi oldugunu da üstelik edip 2gun sonra hekimime yeniden gittim, dolgu sonrası agrinin olağan oldugunu söylemiş oldu ve disimin erdemli kisimlarini torpu yontemiyle duzeltmeye calisti ama disim uyusturulmadigi icin cok agrim evet koltukta acidan aglayinca hekimim disi tam temizleyemedigini dolguyu tekrarlayacagini söyledi fakat hekimime guvenmedigimden gitmedim sinav donemimde gitmem mumkun degildi.

Mazhar Merhaba hocam kırılmış olan dişim apse yaptı doktora gittim antibiyotik tedavisi goruyorum ne saat gidip dişimi cekebiliim

Uzman doktor Kesinlikle bir diş hekimine gitmelisiniz. Düşünülecek bir pozisyon değildir. Eğer apse kurutucu verecekse bunu doktorunuz verecektir. Çürük dişinizi hemen terapi yaptırın..

esin âlâ günler hocam 2 sene ortodonti tedavisi gördüm.tellerim çıktı.ve pekiştirme tedavisine esasladım.ast kanin dişimin önünde bir et çıktı hocam.ağrı namevcut.devran dakika büyüyüp küçülüyor.diş doktoruma gittim.apse oluşmuş dedi ve kanal tedavisi kuruluşlacak dedi.paranomik film çekti.

Diş kökünde oluşan apseler dâhilin çoklukla hat tedavisi uygulanır. Her diş hekimi diş our website hat tedavisi yapabilmektedir. Lakin bu fiilin kompetanı olan endodontistler diş kanal tedavisini yapmaktadırlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *