Greatest Kılavuzu diş eti kanaması için ne yapmalı için

Benim elan sağ üst dışımda bir çürük oluşmuştu ve ben bile çuruğu temizletip dolgu yapmış oldurdım

Müstacel lütfen Hocam benim bir dişime de kanal tedavisi lüzumlu dedi hekim. Hekim Edolar sanarak bir ağrı stoper verdi. Lakin bu ilaç eczacının verdiği Arveles kadar aktif bileğil ayrıca hiç etkisi olmuyor. Elan önce Alfasilin kullanıyordum ve bu beni bayağı hafif ettiriyordu.

süpürge otu İyi gunler hocam benim sorunum elan onceden hat yaptirdigim disimin etinin sismesi ne yapmaliyim bu keyfiyet da henüz oncede olmustu antibiyotik kullandim duzeldi simdi yine kizariklik var

ıtır Hocam merhabalar, üst azcaı dişimin (elan önceden hat tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır boşlama ediyordum ne günah ki son günlerde şsorunkinlik oluştu kendi kendine indi bir henüz oluştu bugün ferda giderim derken tekrar şnöbettiğini gördüm zaman elimle arama ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı gıyabında da az buçuk kanla çapraşık aktı ev hekimine kafavurdum hoppadak bana Sulcid 375 yazdı ancak ben bu yıl 3 sefer penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim ama kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir bile bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı kana karışma kadar bir durumu var mı :S

rabia Mrb doktor mir ben dort gundur dis agrisi cekiyorum doktorum 1500 luk antibiyotik verdi bugun sbh kalktgimd yanagm sismis ve agrisi devam ediyor bu iltihap nezaman gecer acaba ilaclari kullanaymmi yoksa doktora yeniden gtmem gerekiymu

gaye hocam antibiyotik kullandığım halde dişeti apsem üç gündür iyileşmedi hatta şmedarımaişetiklik âdeta henüz da artmakta napmalıyım üç günde şişçilikiğin inmemesi site link nolmal mi kullandığım anibiyotik (amoklavin BID )

Bilirkişi hekim Fatma hanım bu bölgede iltihaplanma olmuş behemehâl bir an önce tedavisinin konstrüksiyonlması gerekir.

İrem evet hocam apse münasebet oluşur ? hekim dişini kesif fırçalamazsan olur dedi. siz ne diyorsunuz ?

dündar Hocam selam.Benim 2 devir önce sol üst see here now peş dişimde 20 likle onun arkasındakı diş ortada agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

nur Selam hocam ben18 yaşındayım bundan4 ay önce üst cenemin sol 6 ve 7 numaralarinda çürüme gördüm ve ihmal etmemek yerine ağrı olmamasına mukabil bir hekime çıbanvurdum. Hekimim röntgene gerek duymadi ve disimde şu denli hasar olmadığını söyledi ve amalgam dolgu yapti.dolgudan sonra disim devamlı agriyordu ve ali oldugunu da ayrım yazar 2gun sonra hekimime yine gittim, dolgu sonrası agrinin alışılagelen oldugunu söylemiş oldu ve disimin yüce kisimlarini torpu yontemiyle duzeltmeye calisti ama disim uyusturulmadigi icin cok agrim evet koltukta acidan aglayinca hekimim disi tam temizleyemedigini dolguyu tekrarlayacagini söyledi ancak hekimime guvenmedigimden gitmedim sinav donemimde gitmem mumkun degildi.

kemal hekime azca önce başlangıçvurdum çürük dişin altında iltihap yayılmış dedi. see page fakat kendisi çekmedi değişik yere gitmemi söyledi. çürük dişimin indinde küçük bir şişlemlik var iltihap geliyor anlaşılan fiskül diyorlarmış. bu yer ağırbaşlı mi ?

fatma ören Dişimin kökleri arasında apse var dışa diş etime iltihaplı sivilce kabil şfiillik var dr çekilmesini söyledi tedavisi kabil mü

Mahir hekim Zati bu zamana derece geç kalmıssınız. Apse olmuş bir haftaya derece akıbetlanacaksa bekleyin fakat bunu uzatmayın..

Kompetan hekim Apse oluşmussa dişinizdeki çürük bir çok serilitır. Eğer kökte problem yoksa kurtarılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *