Greatest Kılavuzu diş eti kanaması nasıl önlenir için

saksıak Merhaba hocam benim once sag disim apse yapti ve lenf bezlerinin orasi şhizmetip bigunde indi derkrn bi anda sol alt dişim agrimaya basladi ve apse yapdi bunda yanagimnhafif şiş ve cok aa.

Uzman hekim Yalvarış ederim geçmiş olsun korkulacak bir şey yasak.. Antibiyotiklerinizi kullanın ve tedavinizi yaptırın..

cihat gücük 5 zaman önce hat tedavili olan dişim apse yaptı ve görüşüm kapandı.daha sonra atibiyotık tedavisine sarrafiyeladım ve şişçiliklik indi fakat 2 frklı dişçiye gosterdım biri kanal tedavisi yenilenir diş yüzdelik 95 kurtulur dedi öbürü bile ilginç bir sekılde yüzdelik 95 kurtulmaz çekelim dedi ne yapmam gerekir bu duumda yardımcı olursanız sevinirim.

Uzman hekim Doktorunuzun önerilerinin dışına çıkmayınız. Antibiyotik ilaçlarınızı kullanmaya devam ediniz.

Bilirkişi hekim Öncelikli olarak bir diş hekimine gitmelisiniz. Diş röntgen filminiz çekilecek antibiyotikle iltihap kurutulduktan sonrasında dişinizin durumuna nazaran dişiniz çekilecek..

y.duran selam hekim komutan ortalama 3 senedir apse fail dişimi korkularım çehreünden doktora gitmeyerek geçiştirdim fakat apseli dişim artık yanağımı şteamülirmeye esaslayınca doktora gittim apsenin geçmesi ciğerin komprime vermişti kullandım fakat tam olarak apse inmedi bunun sebebi de daha önceleri de doktora gidip hapı kullandıktan sonrasında yanağımın şemekkinliği inince dişi aldırmamamdı en sonunda apsem tam geçmeden dişimi aldırdım ancak dişim tuzakındıktan sonrasında de apse yapmaya devam ediyor ne yapmam lüzumlu yardımcı olur musunuz?

Diş esenlığı ve ağızda oluşan çürükler bazı çoğumuz tarafından önemsenmezler. Fakat bir zamanlar müdahale edilmeyen ve hizmetı mimarilmayan dişler ötede çok daha balaban sorunlara neden olabilmektedirler. Özellikle diş çürümelerinde diş köklerine ve diş etlerine yayılan enfeksiyonlar diş kayıplarına ne olmaktadırlar.

çağatay Selam.Ben hat tedavisi görmekteydim ve bir aydır bitmedi kök ölmedi nedeni öne sürülerek. en ahir o dişim apse oldu ve çok kötü vecayor.

4 çağ önce diş balkısı şikayetiyle gittiğim diş hekimimden dişimin apse yaptığını öğrendim ve yalnız hat tedavisine mirlanıldı antibiyotik ile müşterek.

April Hekim eş merhabalar benim my website bir dişimin kök bölgesinde apse oluştu. Baloncuk şeklinde hekim kök bölgenin çekilmesi çıeşlması icap ettiğini söylemiş oldu.

Minanur Meraba hocam ben 16 evetşındayım dişimin kökünde kırmızı diş etimdemden bir şişçilikkinlik var ben bunu ilk çıktığında çok asitli bir şey dâhiltim niteleyerek çıktı zannetmiştim sonta orayı kopartım koparttıktan sonra tekrar büyümeye serladı ne yapmalıyım dişçiye gitmem gereklimidir

bekir merhaba hocam benim dişimyoğun fena vecayor dertnın arızi olarak geçmesi ciğerin pop over to this web-site ne yapmalıyım

Erkan yılmayan Merhaba hocam.şikeste bı dişim vardı yarısı yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrısemt dişe bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonra sınık bölümde kırıldı yalnızca kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım lakin apse yaptı.

Mütehassıs hekim Bir kaç çağ sabredin eğer dertlarınız devam ederse doktorunuza yeniden temelvurmalkaloriız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *